Tågbana

Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana
Tågbana

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MÄRKLIN, 1900-talets mitt, bestående av: 2 lok märkta TT800 respektive RSM800, 3 personvagnar, 7 godsvagnar, lokstall, transformator, rälsbro, stationshus och perrong, 27 rakor, 24 kurvor, 8 växlar, 2 stoppblock, diverse lampor, träd och bebyggelse

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktion

519535

2018-02-18