Oscar Reuterswärd färglitografi
2018-02-11
519500
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur i rosa, signerad Oscar Reuterswärd, 158/190, färglitografi, bladmått ca 95x63 cm
Oramad, mindre fläck