John Strandberg oljemålning
2018-02-10
519475
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN STRANDBERG (1911-1996), vy från Dianelund över Skanstullsbron, signerad och daterad John Strandberg -48, olja på pannå, 48x58 cm