Anita Fröding oljemålning
2018-02-17
519401
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 200 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Höstpetens vandringsdag", Ur Poetens vandring, monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x100 cm, oramad