Anita Fröding oljemålning
2018-02-10
519397
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Regatta väntar på stranden", monogramsignerad AF, olja på duk, ca 81x101 cm, oramad