Madeleine Pyk oljemålning
2018-02-10
519360
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Pälsfladdraren", signerad och daterad M Pyk Juldagen 1981, olja på duk, ca 95x85 cm