Kjell Leander Engström oljemålning
2018-02-10
519358
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (född 1914-1979): Fjällmotiv med fors, signerad Kjell, olja på pannå, ca 68x47 cm
Smärre krackeleringar, färgbortfall