Hans Viksten
2018-02-11
519338
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS VIKSTEN (1926-1987): (2) Figurer, signerade och daterade Viksten -86, tusch, ca 40x29 cm vardera
Oramade, i passepartout