Ljuskrona barockstil
2018-02-10
519318
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, barockstil, 1900-talets första hälft, delvis äldre delar, för 6 ljus, höjd ca 75, diameter 65 cm
Lagningar, borrhål