Hans Wigert
2018-02-11
519310
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HANS WIGERT (1932-2015), "Kraftverk", signerad och daterad Hans Wigert Grundsunda Stavsnäs 2002, olja på duk, 54x65 cm