Gottfrid Kallstenius oljemålning
2018-02-25
519279
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943): Landskapsmotiv, signerad G Kallstenius, olja på duk, ca 71x100 cm