Stig Slas Claesson pastell
2018-02-09
519226
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmssmotiv, signerad och daterad Stig Claesson -71, pastell, ca 40x52 cm