Vägglampor 1 par
2018-02-10
519213
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd ca (exl skärmar) 13 cm
Bruksslitage, ej funktionstestade