Piedestal 1900-tal
2018-02-10
519186
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, flerfärgad marmor, höjd 68 cm
Smärre slitage, nagg, något kortad