Bengt Fransson oljemålning
2018-02-12
519159
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Flicka i blomsteräng", signerad Bengt Fransson, olja på pannå, ca 24x19 cm