Oidentifierad konstnär 17/1800-tal
2018-02-09
519115
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): insjölandskap, akvarell på papper, 19,5x15,5 cm