Carl Brandt pastell
2018-02-09
519103
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad C Brandt 93, pastell, 51x30 cm