Postament Jacob-stil
2018-02-10
519094
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
POSTAMENT, Jacob-stil, 1900-tal, mahognyfanerat, lister i mässing, höjd 67, 33 x 33 cm
Smärre slitage och torrsprickor