Manschettknappar 1 par 18 k guld
2018-02-11
519089
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld med blandslipade rökkvartser, ca 15x11 mm, med svensk importstämplar, totalvikt ca 9,8 g
Bruksslitage