Esaias Thorén litografi
2018-02-09
519083
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981), surrealistisk komposition, signerad Esaias Thorén, numrerad 70/100, litografi, bildstorlek ca 31x21 cm
Ej examinerad ur ramen