Kuddar Japan 1900-tal
2018-02-10
519078
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KUDDAR, 1 par, Japan 1900-tal, glaserat porslin, höjd 14,5, 13 x 6 cm
Enstaka smärre nagg