Stop Kina 1700-tal
2018-02-09
519054
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOP, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, europeisk silverform, höjd ca 15 cm
Lagningar