Ljusstakar
2018-02-15
519027
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgyllda brons, höjd ca 22 cm
smärre slitage