Stekfat
2018-02-15
519026
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, underglasyr i blått, höjd 5,5, 40x33 cm
mindre nagg, mindre slitage