Peter Åström färglitografi
2018-02-09
518960
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER ÅSTRÖM (född 1946): (3) Komposition, signerad Peter Åström -81, färglitografi, 44/56, ca 57x76 cm, vardera