Einar Nerman oljemålning
2018-02-12
518932
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Rosor i kanna, signerad och daterad Einar Nerman -73, olja på pannå, ca 54x42 cm