Uno Vallman oljemålning
2018-02-12
518931
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Lantidyll, signerad och daterad Uno Vallman 1971, olja på pannå, ca 32x50 cm