Oljemålning 1700-tal
2018-02-11
518905
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Jesus, olja på duk, ca 184x116 cm
Duklagningar, retuscher