Ljuskrona venetiansk stil 1900-tal
2018-02-25
518904
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, venetiansk stil, 1900-talets mitt, 6 ljusarmar, stående/hängande blad och blomstjälkar, höjd ca 102, diameter ca 70 cm
Naggar förekommer