Ljuskrona rokokostil 1900-tal
2018-02-25
518903
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med olikfärgade prismor, 12 ljuspunkter, höjd ca 106, diameter ca 50 cm
Äldre textisladd, något skeva armar