Bengt Fransson oljemålning
2018-02-09
518861
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENGT FRANSSON (född 1935): "Stockholmsbild", signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 27x35 cm