Skrin 1800-tal
2018-02-22
518839
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIN, vitmetall, "Graf Eberhards Flucht vom Wildbad", reliefdekor, längd ca 14 cm
Smärre slitage, skador på fodret