Ring 18 k vitguld diamant
2018-02-08
518827
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
RING, 18 k vitguld, briljant ca 0,40 ct, kvalité TW(F-G)/IF, enligt certifikat, stämplad med ´HS´ samt svensk importstämpel, ringstorlek 21 mm, totalvikt ca 2,6 g, intyg medföljer
Bruksslitage