Angelica Wiik färglitografi
2018-02-08
518809
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Kaffepaus", signerad Angelica Wiik, 164/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 43x28,5 cm