Henri Matisse efter färglitografi
2018-02-08
518796
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENRI MATISSE, efter, "Poissons Chionois", 1958, signerad och daterad i trycket H Matisse -51, färglitografi, ca 31,5x15 cm