Peter Dahl (född 1934) kroginteriör
2018-02-15
518783
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Kroginteriör, signerad Peter Dahl, 33/260, daterad -73, färglitografi, bildmått ca 45x29 cm
Ej examinerad ur ramen, bladen är lite sned i ramen