Sven X:et Erixson litografi
2018-02-08
518780
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): ´´Flykten från Norge"´, signerad och daterad X-et 51, 347/360, färglitografi, ca 42x47 cm
Med dedikation