Bordsarmatur 1800-tal
2018-02-08
518753
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSARMATUR, flussglas samt mässing, 1800-talets slut, målad dekor av liljekonvalj, höjd exkl. lampfattning ca 34 cm
Ursprungligen fotogenlampa