Taburetter rokokostil
2018-02-08
518732
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, betsad bok, pärlspikad, sitthöjd ca 42 cm
Slitage