Einar Jolin litografi
2018-02-08
518727
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Stilleben, signerad Jolin, 73/375, färglitografi, ca 46x55 cm