Reinhold Ljunggren färglitografi
2018-02-08
518724
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Utsikt Reisen", signerad R Ljunggren, 113/310, färglitografi, ca 52,5x35,5 cm