Borstar
2018-02-11
518624
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORSTAR, 1 par, silvermontering, 1900-talets första hälft, med R under friherrlig krona, längd ca 12,5 cm
Bucklor, en montering lös