Oljemålning 1800-tal
2018-02-07
518564
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man med korg, olja på duk, ca 53x40 cm