Byrå med stenskiva
2018-02-07
518547
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets andra hälft, Louis XVI- stil, intarsiadekor i ett flertal träslag, röd konturerad stenskiva, höjd ca 79, 115x47 cm, nyckel finns
Brukslitage