Erland Cullberg oljemålning
2018-02-12
518523
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Abstrakt komposition, signerad Cullberg, olja på duk, ca 52x69 cm