Relief 1700-tal
2018-02-07
518518
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RELIEF, 1700-tal, gjutjärn, bär text
Proveniens: Bergslagen Kopparberg
Slitage, rost