Gustav Rudberg oljemålning
2018-02-07
518506
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001), Kajmotiv, signerad och daterad Gustav Rudberg 48, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 41x43 c,