Yrjö Edelmann färglitografi
2018-02-07
518481
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition mansfigur och träd, signerad Y.Edelmann, EA, färglitografi, bladmått ca 54x67 cm