Roland Svensson litografi
2018-02-07
518460
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (född 1910): Vaxholm, kastellet, signerad roland S, 264/360, färglitografi, ca 38x56 cm