Kustlandskap oljemålning
2018-02-07
518441
| Klubbat belopp | 6 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Norge, 18/1900-tal): Kustlandskap, olja på pannå, ca 61x80 cm